Пайка поліпропіленових труб

Пайка поліпропіленових труб
   Пайка поліпропіленових труб   

Ціна пайка поліпропіленових труб

Пайка поліпропілену Київ та Київська область від 350 грн.

Пайка полипропиленовых труб

Детальніше ознайомитися з розцінками на інші наші послуги ви можете на сторінці: “прайс”.

На відміну від середньостатистичного європейця або американця наші співгромадяни дійсно вміють самостійно розетку замінитити, полагодити підтікаючий кран. Але це скоріше вроджений талант, прищеплена в дитинстві любов до праці, ніж спеціальні курси і платні тренінги. Щоб навчитися всім тонкощам професії знадобиться не один рік. Ми працюємо в ремонтній сфері вже більше 15 років.

Зварювання поліпропіленових труб може мати численну кількість варіацій виробництва. Тому тут необхідна значна ступінь майстерності і уважності, або, майбутня інженерна конструкція не зможе функціонувати в правильному ергономічному режимі.

Грамотно розроблена схема монтажу поліпропіленових труб, дозволяє мінімізувати кількість спайок «в повітрі». Окремі майстри «зі стажем» практично більшість ділянок водопроводу збирають на столі, а вже потім встановлюють.
Звертаючись до послуг сумлінних і досвідчених фахівців з нашої майстерні Ви можете бути впевнені в тому, що в процесі експлуатації не виникне несприятливих і непередбачених ситуацій після монтажу і запуску систем з поліпропіленовими трубами. При монтажі враховуються властивості матеріалу, застосовуються технологічні рішення, які дозволяють мінімізувати незручності в подальшій експлуатації системи.
Поради початківцям:

З’єднання поліпропіленових труб виконують за допомогою дифузійної зварювання, заснованої на плавленні шляхом нагрівання до потрібної температури деталей, що з’єднуються. Для нагрівання деталей використовується електрика: спочатку проводять нагрівання деталей до температури їх плавлення, після чого щільно притискають їх один до одного, такий процес називають зварюванням плавленням.

У зборі паяльник повинен мати спеціальну підставку, адже велика частина робіт буде проводитися не у висячому положенні. Крім матеріалу необхідно забезпечити наявність всього необхідного інструменту: апарат для розтрубної зварки поліпропіленових труб (нагрівач, паяльник); набір насадок під використовувані труби; спеціальні кусачки для різання труб або кільцевої різьбяр (труборіз); шейвер (знімає верхній шар алюмінієвого покриття труби, якщо він є); фаскознімачі. Все це можна підібрати в будівельних магазинах. Купувати краще не найдешевше обладнання. Наприклад, висока якість апарату для зварювання дозволить працювати довше без наслідків для нагрівальних елементів і тефлонового шару на насадках. Насадки найчастіше поставляються разом з паяльником.

Вставлятися труба в гільзу і фітінг на дрон будуть з помітним зусиллям. Це пов’язано з тим, що насадки на нагрівач виконані у вигляді конуса з нахилом в 5 градусів і лише в середині їх діаметр робочої поверхні відповідає номінальному значенню діаметру труби. Вставляючи трубу в гільзу, слід довести її до упору, але ні в якому разі не тиснути далі. Якщо сильно придавити, то згодом це позначиться на провідності труби, так як після з’єднання на її кінці утворюється потовщення всередину. Найкраще виміряти глибину гільзи до упору і відзначити на трубі таку ж відстань від краю. У підсумку можна буде візуально проконтролювати свої дії. Однак з досвідом вже можна буде відчувати руками момент, коли труба вперлася в край гільзи. З’єднувати нагріту трубу і муфту слід якомога швидше. При цьому не можна їх провертати по відношенню один до одного. Тільки вставляти прямо і дотримуватися поєднання їх осей. Лише кілька секунд буде в запасі, щоб можна було поправити їх взаємне положення, після цього вони вже досить охолонуть, і будь-які зрушення вже згубно вплинуть на якість зварювання.

Важливо: деталі що зварюються повинні мати однакові властивості.