Ціна монтажа підлогового конвектора
Монтаж підлогового конвектора Київ та Київська область | договірна |
Монтаж підлогового конвектора
Детальніше ознайомитися з розцінками на інші наші послуги ви можете на сторінці: “прайс”.
Підлогові конвектори застосовуються будівлях з панорамним склінням і, як правило, встановлюються в зимових садах, фойє, автосалонах, виставкових залах, торгових центрах, бізнес центрах, котеджах, магазинах і т.д.
Підлогові конвектори виконують функцію екранування холодного повітря, що надходить в приміщення з боку віконних конструкцій, і незамінні для ефективного обігріву приміщень, запобігають випаданню конденсату на поверхнях віконних конструкцій. Підлогові конвектори встановлюються в конструкцію підлоги, що забезпечує істотну економію простору і естетичний вигляд приміщень.
Правильно провести розрахунок необхідної потужності і підбір конвекторів для системи опалення може тільки фахівець, який має необхідні знання та навички.
Особливості установки конвектора в підлогу
З’єднання поліпропіленових труб виконують за допомогою дифузійної зварювання, заснованої на плавленні шляхом нагрівання до потрібної температури деталей, що з’єднуються. Для нагрівання деталей використовується електрика: спочатку проводять нагрівання деталей до температури їх плавлення, після чого щільно притискають їх один до одного, такий процес називають зварюванням плавленням.
Щоб опалювальна техніка працювала в повній відповідності з паспортними характеристиками, необхідно правильно проводити монтажні роботи, точно дотримуючись правил установки і рекомендації виробника.
Схема монтажу вбудованого в підлогу конвектора
Існують два різновиди конвекторів: з вентилятором і без. Найпростіша схема монтажу відноситься до пристроїв, що працюють за принципом природної конвекції. Установка конвекторів без вентилятора передбачає прокладку прямого і зворотного трубопроводу і монтаж запірної арматури. Для роботи вентилятора пристрою буде потрібно підключення до електроживлення.
Етапи монтажу вбудованого в підлогу конвектора:
- Перед заливанням бетону прокладаються труби і електрокабель із заземленням. Для контролю температури встановлюються виносні термостати, а на магістралі – вентилі для регулювання витрати теплоносія.
- У підготовлену нішу проводиться установка внутрішньопідлогового конвектора. Всі основні частини і з’єднання повинні перебувати всередині корпусу, інакше при поломці до пошкодження буде важко дістатися і доведеться ламати стяжку.
- Вирівнювання конвектора проводиться за допомогою настановних болтів до горизонтального рівня. Потім він надійно закріплюється і до нього підключаються комунікації центрального або автономного теплопостачання.
- Проводиться перевірка на герметичність з’єднань і розповітрювання системи. Це потрібно зробити ще до заливки, щоб виявити і усунути можливі протікання.
- Далі встановлений пристрій тепло і гідроізолюється. Потім стяжка заливається бетоном. Щоб розчин не потрапив усередину і не порушив правильне положення приладу, необхідно здійснювати монтаж конвектора в підлогу за допомогою спеціальних розпірок, які знімаються після застигання стяжки.
- Виконується чистове покриття підлоги і кріпиться декоративна решітка. Всі зазори між корпусом і підлогою закриваються за допомогою металевого куточка, герметика.
- Відкривається подача води зі спуском повітря через повітряні клапани, після чого налаштовуються температурні параметри.
У моделях конвекторів, призначених для вологих приміщень, обов’язково монтується дренажна система з відведенням конденсату на вулицю або в каналізацію. Щоб повітря всередині пристрою не застоювався і для збільшення тепловіддачі фахівці рекомендують для приладів з природною конвекцією встановлювати низковольтові вентилятор.
Правила установки вбудованих конвекторів
Монтаж конвекторів, що вбудовуються в підлогу, повинен здійснюватися фахівцями в області сантехніки і теплотехніки, які виконають всі роботи згідно з інструкцією:
- ніша повинна бути підготовлена ??до установки і добре ізольована (шар пінополістиролу товщиною 25-50 мм);
- прилад повинен розміщуватися в чітко горизонтальному положенні на відстані 25-30 см від вікна і не виступати над рівнем підлоги більш, ніж на 1 мм;
- теплообмінник приладу повинен знаходитися на стороні, найбільш віддаленої від вікна і навпаки, якщо пристрій призначений для обігріву скління;
- глибина ніші повинна забезпечувати необхідний повітрообмін-потрібно залишити зазори мінімум по 1,5 см з усіх боків;
- підведення і відведення теплоносія може бути боковий або торцевої, він здійснюється за допомогою гнучких шлангів, що входять в комплектацію;
- підключати конвектор можна до будь-яких типів труб, але зазвичай інструкція містить рекомендації по матеріалу їх виготовлення і діаметру;
- обертові частини приладу не повинні стикатися і бути захищені від попадання сторонніх предметів;
- не можна підключати дроти поблизу теплообмінника, тому що це призведе до поломки приладу;
- при наявності дренажу сторону із зливним патрубком необхідно встановити на 3-5 мм нижче, щоб конденсат зливався самопливом.
У нашій компанії працюють досвідчені фахівці, які досконало володіють технологією установки конвекторів будь-яких моделей і навичками не тільки сантехнічних, але також будівельних та електротехнічних робіт. Вони оперативно і якісно виконають:
- підготовку місця для установки обладнання;
- надійну фіксацію і підключення конвектора;
- акуратно поєднають опалювальний прилад з будь-яким покриттям підлоги.