Установка фільтрів водоочищення в приватному будинку, квартирі, офісі

Установка фільтрів водоочищення в приватному будинку, квартирі, офісі
    Установка фільтрів водоочищення в приватному будинку, квартирі, офісі    

Установка фільтрів водоочищення в приватному будинку, квартирі, офісі

Установка комплексної очистки води в приватному будинку від 2000 грн
Установка механічних фільтрів грубої очистки від 600 грн
Установка систем зворотного осмосу від 600 грн
Установка проточних питних фільтрів від 600 грн

Вода є відмінним розчинником для всіх хімічних елементів, які можуть згубно впливати на здоров’я людини.
Зважені частинки також впливають прилади й на побутову техніку. І тому виробники прямо в інструкціях вказують, що перед приладом треба обов’язково встановлювати фільтр грубої очистки води.
Встановивши як мінімум фільтр грубої очистки води, можна говорити про якесь зниження забрудненості.

Проблема неочищеної води? Допоможемо організувати систему фільтрації :).

В локальній водопровідній системі установка одного з видів фільтрів для водопровідної води не завжди є ефективною. Всі фахівці сходяться в одній думці, що тут необхідний комплексний підхід – встановити кілька фільтрів одночасно.

Конструкція фільтрів грубої очистки не хитра. Простота і ефективність роблять їх затребуваними. Іноді вистачає всього лише одного приладу, щоб гарантувати чистоту води, що споживається. Тому в незалежно від того, яким водопроводом ми користуємося, треба обов’язково встановлювати фільтруючий елемент, будь він сітчастим або картриджних.
Сітчасті конструкції будуть стримувати великі домішки, а картріджниє більш дрібні. За допомогою колб можна утримувати дуже дрібні частинки. Все залежить від використаного типу колби, а точніше, картриджа всередині неї.

Проточні фільтри – більш серйозна очистка. Якщо потрібно очистити воду лише від запаху, хлору, присмаку, то досить використовувати вугільний фільтр. Для отримання високоякісної питної води коштує придбати систему фільтрів – зворотний осмос, який складається з набору картриджів для попереднього очищення і тонкоплівкової мембрани. На мембрані йде глибоке очищення води від багатьох типів забруднення, в тому числі: солей, пестицидів, важких металів, нітратів, гербіцидів, бактерій, вірусів. До переваг даної системи відноситься і наявність накопичувального баку. Монтаж фільтрів для води даної системи найчастіше виконується з установкою під мийку. Для фільтрованої води передбачається окремий кран на мийці.
Виробники пропонують комплексні рішення для очищення води, що складаються з фільтрів грубої і тонкої очистки, розташованих на одній монтажній планці. Дуже зручний варіант, який гарантує майже стовідсоткове очищення води від домішок. Такі прилади називаються багатоступінчатими.

Фільтри очищення води відрізняються за технічними характеристиками. Вибираючи ту чи іншу модель обладнання, перш за все, визначитеся зі своїми потребами, порівняйте з фінансовими можливостями його вартість.
Фільтраційну систему в наші дні встановлюють в квартирах, вона є практично в кожному котеджі, заміському будинку. Щоб система продуктивно, правильно функціонувала, потрібно належний монтаж фільтра для води. Непрофесійна установка може вплинути на зниження продуктивності, виходом пристрою з ладу, додатковими витратами на технічне обслуговування фільтра.

Досвідчений майстер знає всі тонкощі і нюанси даного процесу, він враховує будь-які дрібниці, які в подальшому позначаться на результаті.

Дуже часто в процесі установки водоочисного фільтра виникає необхідність в конструктивному зміні водопровідної системи. З цим завданням максимально ефективно впорається тільки професійний сантехнік.