Сантехніка в новобудові Києва

Сантехніка в новобудові Києва
    Сантехніка в новобудові Києва    

Сантехніка в новобудові. Сантехнічні роботи. Установка, демонтаж сантехніки. Київ. Всі сантехнічні послуги. Київ і Київська область. Прокладаемо труб водопостачання в квартирі, офісі, заміському будинку.

Монтаж водопроводу всередині будинку, проводитися після розробки схеми внутрішнього водопостачання об’єкту, яка складається таких складових: як трубопровід, регулююча та запірна арматура, устаткування для нагріву води (гарячого водопостачання), змішувачі, та інші сантехнічні прилади.

Розводка труб водопостачання являє собою процес складання водопроводу в єдину функціонуючу систему. Примітно, що спосіб монтажу трубопроводу, а також його подальша експлуатація залежать від способу розводки труб. В даний час найпоширенішими способами є: послідовна, змішана і колекторна системи. Вибір той чи іншої системи в значній мірі залежить від конструктивних особливостей самої будівлі. Однак слід зазначити, що для облаштування квартир і приватних будинків з великою площею краще всього колекторне розподілення водопостачальних труб.

Починаючи роботу і плануючи розведення самостійно, добре продумавши «хотілки» краще додатково проконсультуватися і узгодити з професіоналами, які зможуть помітити недоліки, дати слушні поради з усіх питань. Тоді вже точно, отримавши схвалення фахівців, можна заощадити бюджет сім’ї отримати задоволення від виконаної роботи.

Звичайно ж, кожен господар заздалегідь планує розміщення у ванній кімнаті, туалеті або суміщеному санвузлі основні сантехнічні та побутові прилади, як:

 • Ванна;
 • Душова кабінка;
 • Унітаз;
 • Біде;
 • Пральна машина;
 • Умивальник;
 • Гігієнічний душ;
 • Нагрівальний бойлер.

Коли цей вибір визначений і уточнені їх основні габаритні розміри, потрібно визначитися з інженерними комунікаціями. До ванни, душовій кабінці, біде, умивальника необхідна проводка труб каналізації, гарячої та холодної води. До унітазу, пральної машини потрібно підвести холодну воду і відвести каналізаційні стоки. До гігієнічному душу і нагрівального бойлера потрібно розводка труб холодної та гарячої води.

Коли справа доходить до ремонту у ванній кімнаті, то без заміни водопровідних комунікацій не обійтися ніяк. Причому не завжди мова йде про демонтаж старих труб і укладанні на їх місце нових. Як правило, якщо господар і береться за кардинальне облаштування санвузла, то передбачає поліпшення ергономіки корисного простору, поєднання або навпаки поділ ванної та туалету, установку сучасних сантехнічних та побутових приладів, вдосконалення дизайну. Природно подібні заходи пов’язані з прокладкою, як нових водопровідних магістралей, так і водовідвідних. Одним словом буде потрібно нова розводка труб у ванній.

Професійно розроблений план перетворення санвузла є ключовим моментом при створенні комфорту і затишку в оселі в принципі. Труби в квартирі є єдиною системою, а значить, всі її елементи повинні бути в такий спосіб «ув’язані» між собою, щоб експлуатація кожного з них окремо була максимально функціональною і ефективною.

 1. Водорозетка для підключення пральної машини.
 2. Водорозетки змішувача раковини.
 3. Водорозетки змішувача ванній на планці.
 4. Кутники.
 5. Трійники.
 6. Зворотні клапани.
 7. Лічильник ГВП.
 8. Лічильник ХВП.
 9. Редуктор тиску.
 10. Фільтра грубої очистки.
 11. Відсічні крани.
 12. Стояки ГВП і ХВП.

Найдешевша і поширена схема, але і не сама практична. Можливі перепади тиску, не перекривається вода на окремого споживача.

 1. Водорозетка для підключення пральної машини.
 2. Водорозетки змішувача раковини.
 3. Водорозетки змішувача ванної на планці.
 4. Колектор ХВП
 5. Колектор ГВП
 6. Зворотні клапани.
 7. Лічильник ГВП.
 8. Лічильник ХВП.
 9. Редуктора тиску.
 10. Фільтра грубої очистки.
 11. Відсічні крани.
 12. Стояки ГВП і ХВП.

Надійна і практична схема. Мінімізуються перепади тиску регулюванням кранів, кожного споживача можна відключити, відсутні приховані підключення – до споживача підведені цільні відрізки труби. Ціна ?30-35% дорожче.

Надійно і якісно

Перевагою цієї системи є можливість рівномірного розподілу водних потоків по всіх магістральних трубах. В результаті цього на всіх ділянках водоспоживання завжди є необхідний напір води, а проблем з проривами труб через надлишок тиску трапляється набагато менше. Такі розводки труб водопостачання добре регулюються за обсягом циркулюючої в них води. Особливо це зручно в системі гарячого водопостачання, так як завжди можна зменшити обсяг води, що поступає до кожній конкретній точці.

Колекторне водопостачання дуже зручне з точки зору виконання профілактичних, ремонтних робіт. Для того щоб виконати роботи по усуненню будь-якої несправності, достатньо лише відключити пошкоджену магістраль. Протягом всього часу монтажу нової труби всі інші трубопроводи будуть функціонувати, як і раніше. Для того щоб на практиці реалізувати колекторну систему подачі води, необхідний додатковий монтаж розподільного устаткування. Однак ці кошти повністю окупаються зручністю і функціональністю нової системи водопостачання.

Саме з майстрів-сантехників починається внутрішня інженерія нової квартири. Адже в більшості новобудов є лише голі стіни і стояки. Першочергові роботи на цьому етапі ремонту стають саме розводка труб і установка тимчасового унітазу.

Важливо не тільки якісно виконати роботи, а й передбачити можливість обслуговування системи водопостачання в подальшому. І все це ми готові зробити для вас в найкоротші терміни за розумними цінами та на професійному рівні.

90% поведених нами труб в нових будинках – з колекторним приєднанням. Обов’язково переносимо фільтри грубої очистки, редуктори, лічильники до місця де стоять колектори. Магістральні фільтри ставимо практично кожного клієнта – так їх сантехніка буде чистіше і довше проживе.