Промивання системи опалення приватного будинку в Києві та Київській області

Промивання системи опалення приватного будинку в Києві та Київській області

    Промивання системи опалення приватного будинку в Києві та Київській області    

Промивання системи опалення приватного будинку в Києві та Київській області

Промивка (чистка) систем опалення приватного будинку («сучасні матеріали») від 1000 грн.
Промивання (чистка) систем опалення приватного будинку (металеві труби, чавунні радіатори) від 3500 грн.

Промивання системи опалення (сталевих труб і чавунних радіаторів) допоможе уникнути зниження ефективності роботи системи опалення.

Промивання системи опалення дає можливість зберегти ресурси. Витрати на промивку можуть становити 10-15% від коштів які могли бути витрачені на заміну компонентів системи.

Частково прогрітий радіатор (верх гарячий, нижня частина чи деякі секції холодні), холодний радіатор, а підводящі труби гарячі, швидкість і рівномірність прогріву системи, тривалість експлуатації системи опалення – ті моменти повідомляють про необхідність проведення чистки системи опалення.

Технологія гідропневмоімпульса

Технологія гідропневмоімпульса

У воді системи опалення за допомогою імпульсного апарату створюються багаторазові імпульси. Порція повітря під підвищеним тиском змішується з водою системи опалення, випромінюючи при цьому ударну хвилю. Завихрення повітряно-водяної суміші відривають відкладення від стінок труб, які несуться по зливним патрубкам.

Детальне знання технології промивання мінімізує ймовірність пошкодження трубопроводу надлишковим тиском. При гідропневматичному промиванні рекомендується спочатку продути труби стисненим повітрям для розпушення нашарувань на їх внутрішніх поверхнях, а потім вже провести промивку цих трубопроводів сумішшю води та повітря. Гідропневмоімпульсне очищення може використовуватись для точкового очищення окремих приладів опалення (при наявності відсічних кранів на радіаторах).

Гідродинамічна промивка опалення

Гідродинамічна промивка опалення

Очищення радіаторів і труб проводитися за допомогою спеціального насоса і оголовка з отворами, через які під високим тиском (130 атм) подається вода, котра зчищає та розчиняє органічні опади, потрапляючи в пори вапняних нашарувань, розшаровує і розбиває їх на дрібні складові, які разом з потоком виводяться з системи опалення.

У більшості випадків, в старих системах опалення (сталевих трубопроводах) здійснюються наступні операції:
роз’єднання приіржавівших різьбових з’єднання; монтаж кранів в систему опалення; влаштування врізання для введення шланга з оголовком, так і для поділу системи на зони промивання, що передбачає проведення зварювальних робіт і як наслідок часткове розбирання системи на елементи, з її удосконаленням. Що в подальшому дозволить Вам самостійно проводити процедуру промивання.

Якщо Вам важко самостійно провести комплекс цих робіт – звертайтеся, допоможемо?:)

Опресовування системи опалення

На завершення процесу промивки опалення можна протестувати опалювальну систему на цілісність. Так як відшарування накипу можуть відбуватися не рівномірно і як наслідок може зменшуватися товщина стінки труби, достовірно визначити ступінь зношеності ділянки системи опалення зазвичай складно.

Опресовування системи опалення Давайте перевіримо потенціал, надамо можливість відновити працездатність старої системи опалення зробивши невелике вкладення, струснемо її вливши свіжий струмінь, найвірогідніше вона оживе. :)
Не поспішайте демонтувати.