Проектування систем опалення

Проектування систем опалення

    Проектування систем опалення    

Проектування систем опалення

Спроектована за правилами, грамотно встановлена і коректно експлуатовані система опалення-це вигідно!

Цілісне здійснення нами двох найважливіших стадій – проектування та монтажу інженерних комунікацій, істотно заощаджує ресурси замовника за рахунок наступних чинників:

  • Немає потреби в повторному проектуванні (виникає, як правило, у випадках проектування “на коліні”, результати якого не можуть бути використані для монтажу;
  • Інженерні вирішення, матеріали та обладнання в проектній документації і в дійсності збігаються;
  • Оцінка вартості монтажу інженерних комунікацій на етапі проектування;
  • Єдиний центр прийняття рішень і відповідальності;
  • Відсутність значних змін в робочій документації на всіх етапах проектування інженерних систем і виконання робіт;
  • Економічний і простий варіант оформлення виконавчої документації після закінчення робіт.

У нас реалізовано комплексний підхід до монтажу та проектування інженерних систем будівель – працюють фахівці з розробки будь-якої з систем, що мають великий досвід проектування і, що важливо, монтажу інженерних систем за своїми проектами.

Таке комплексне проектування дозволяє поєднувати всі інженерні комунікації і принципи роботи систем ще на стадії розробки, уберегтися проблем в процесі монтажу інженерних систем, а в перспективі – позбутися проблем, пов’язаних з експлуатацією інженернийх мереж будівель і їх обслуговуванням.

Ми не просуваємо конкретні марки виробників інженерного обладнання, ми вибираємо найкраще для рішень завдань, поставлених замовником. Ресурс схем реалізацій інженерного обладнання сьогодні набагато ширше, ніж можливі побажання замовників.